Сьомий день.

1. Завдання. Ввійти в стан спілкування , з’ясувати як субособистості відносяться до твого тіла, що кожній із них подобаєється , що ні, що хоче кожна хоче змінити чи бачити в іншому вигляді.

Усім не подобається одна моя шкідлива звичка, з якою я ніби успішно борюся і яка впливає на моє тіло, мій зовнішній вигляд. Роман єдиний , кому вона не заважає, можливо це навіть його необхідність ця моя звичка.

А взагалі зі мною все гаразд, слава богу. Трішки ще підкачатись , поїсти морської капусти (до чого тут це???), відбілити зуби і ззаду , на відстані ста метрів і не надто приглядаючись , можна буде навіть переплутати мене з красавчеГом. Я універсальний : мене можна сплутати з вигляду і як з » аля модним гопніком «, так і з елегантним …  чмом ! тьху МАЧОМ ! хД!

З. І. Йду по вулиці і відчуваю в собі цю силу. Яку потрібно реалізовувати, а я це не роблю. І потім , коли буду старим трухлим пердуном, жалітимусь на самого себе «чого ж був таким нерозумним… далбо****м ,…а?»

«Могу любому встречному уе*ать с ноги под дых с размаху
И миллион послать на плаху
И поделить с тобой свою последнюю рубаху» (с) . Ю. Г.

«We don’t want to believe that the world
Can still move on
We don’t want to believe that the sun can
Still shine on» (c) SOB

Вихідних немає. Шостий день.

1. Завдання. Знову написати свої сто цілей. Не підглядувати в попередні листочки. Через годину оцінити особистий пріорітет кожної з них для себе за шкалою від 1ці до 5ти. Ввійти в стан внутрішнього спілкування із субособистостями та запитити кому яка із цілей найбільш бажана.

Спілкування було мирне. Мої основні цілі, яким я виставив пріорітет 5 бажані для усіх осіб. Найбільш спорними були цілі бажані для Ігоря з пріорітетом 3-4. Із ними не хотіли погоджуватися ні Андрій ,ні Роман. Основні цілі із списку були: набути або покращити кілька особистих якостей, про які я вже писав раніше. Зробивши це я зможу легко досягти багато своїх «підцілей», адже все що мені треба у мене є : руки, ноги і раз чув таку брехню , що навіть голова. Отже будемо продовжувати! Пізно вже і я… ХОЧУЇСТИ!!!!(я цього не писав , ви не бачили)

З. І. Вчорашню теорію про «захворіти» перевірив. ПРАЦЮЄ! Буду користуватися! Сьогодні продовжу, із задоволенням!

П’ятий день. Стараюсь…

1. Завдання. Дозволити своїм субособистостям поспілкуватись ,не заважаючи їм. Подивитися чим це закінчеться.

Спілкування у першик двох, як я вже писав, досить дружнє. В основному , вони схоже дивсяться на ті ж ситуації, тому у них взаємовідносини дружно-конкурентні. Завжди разом у моїй свідомості , на якому б місці вони не знаходились. Їхні суперечки найчастіше закінчуються на ноті «наступного разу, я покажу , що я правий». А це , звичайно, не надто добре що вони завжди тільки разом, бо коли на перед виходить Роман , ніхто його не підтримує і не виправляє його помилок. У моєму внутрішньому діалозі особистостей він майже не беру участі, а коли перший , то веде швидше монолог із самим собою.

Контрастний душ зранку прийняти не вдалося, тому прийму зараз. Зі шкідливими звичками спвавляюсь.

Четвертий день.

1. Завдання.

Зрозуміти як твої субособистості відносяться одна до одної. Що потрібно зробити , щоб помирити їх, якщо вони конфліктують (а вони конфліктують).

Відношення перших двох у мене досить хороше. Вони бачать помилки одне одного і намагаються їх виправити , конфліктують лише на жартівливому рівні. Доповнюють та підтримують одна одну. Конкуруючи, взаємно розвиваються у моїй свідомості.

А то щодо Романа все не так добре… Перші добре знають про його існування, але зовсім не зважають на нього (особливо Ігор). Тримають його як за «пусте місце». Зовсім не знаходять спільну мову. Моє завдання помирити їх усіх, примусити (навчити) їх «жить дружна». Що для цього робити? Спробую, коли він візьме верх над моєю свідомістю, впустити на перед когось із його «братів по свідомості» по черзі і по одному. І , можливо , вдвох , без участі третього вони розберуться.

2. Завдання.

Контрастний душ на 100%. Все тіло. «Ти не захворієш, якщо сам цього не захочеш» — хороша фраза. Завтра перевірю 🙂

 

З. І.  Коли я старвся ви на мене не зважали, а тепер ми помінялись місцями… Світ точно треба лікувати.

З. З. І. Пісні просто СУПЕР! Загуглю.

День третій.

  1. Завдання . Перше завдання полягає у тому, щоб визначити за що , за які частини твоєї особистості , твого характеру, відповідає кожна із 4-ох субособистостей. Що кожна із них хоче , за які із цілей відповідає (найбільше бажає).

Пишу ось це і відчуваю себе шизофреником четвертої стадії тяжкості 🙂 .

1)      Ігор – бажає розваг , не бажає працювати. Дає мені основні чоловічі якості. Хлоп-скінхед, якому на все наплювати. Не часто буває першим, але у моєму списку він саме тут… напевне я сам захотів його тут написати.

2)      Андрій – бажає «стабільності та реформ» ХД. Хоче працювати та бути успішним. Дає мені терпеливість, концентрацію та зосередженість у виконанні будь-якої роботи.

3)      Роман – бажає , найперше , спокою , відпочинку. Часто буває першим та заважає мені. За своєю суттю – консерватор.

4)      Хто ж ти такий , загадковий чоловіче, а? Мені здається , що надто він подавлений у мені. Його мну важко було почути та зрозуміти. Він зробить із мене повноцінну та самодостатню людину, лише потрібно щоб він взяв керування штурвалом …

  1. Завдання . Друге завдання взагалі магічне :). Потрібно зупинити витрачати (зливати) внутрішню енергію на непотрібні речі.
  • Не курити.
  • Не пити.
  • Не говорити багато лишнього про те чого ти хочеш, про свої баження та мрії.
  • Не … ну це саме … ви зрозуміли.

На щастя, з цими проблемами я справився сам і вже давно. Але і я , звичайно , не безгрішний у мене є свої «таракани» (шкідливі звички), яких я хочу позбутися. Цим я і займусь.

День … другий, а я вже не орієнтуюсь.

Болять лімфовузли, палець , пошкоджений вчора , розпух…

Основне завдання : прислухатись до свого внутрішнього діалогу, розпізнати розмову чотирьох субособистостей… виявилось складним через те, що мені майже не вдавалось побути на самоті з самим собою (а саме так і потрібно виконувати завдання). Затративши значно більше часу ніж потрібно я чітко розпізнав та почув 3-ох . . .ИииИ . . .  людей :

1)      Ігор – високо підняте підборіддя, білі кеди, кенгурушка. Вигляд як у тупого багатенького гопніка J. Самовпевнений , впертий , використовує маюки для зв’язки слів , перший….

2)      Ім’я (моє) – завжди елегантний , та акуратний. Працьовитий , розумний , внутрішньо спокійний та сильний , має власну думку , але не нехтує чужою , теж перший.

3)      Роман – вигляд ну … «аля модний гопнік» — дуже поганий , тому що як в усіх , а може і гірший. Слабкий внутрішньо (і тільки) , боязливий , «нийло» , не надто розумний , не лідер і ним не стане.

4)      .. ховається десь у глибині, можливо це та частина мене , якої мені якраз і бракує… , але навряд .

Діалог цікавий . Основне – протистояння мене 1ого та 2ого, майже на рівних.

Завдання 2. Після 6-ої не їсти борошняних виробів. Не вживати нічого після 9-ої.

Нічого нового для мене. Зі зайвою вагою у мене проблем немає, навіть скажу білше – я , можливо , навіть надто худий.

Щодо контрастного душу – це просто супер. Досі у мене була проблема з підйомом… тепер немає!!!!! Рідко я це практикував, а зараз ХОЛОДНО! Але я продовжуватиму.

Стартую! або звіт номер РАЗ.

Не знаю чому , але день був вдалим.. Напевне через те що я з самого ранку отримавши завдання налаштував себе на успіх. Сьогодні мене цілий день хвалили , я познайомився з новими людьми , дещо підзаробив. Протягом цілого дня ловив погляди , та , явно , не був обділений увагою. Жаль ,правда, що я не набрався рішучості…про це я написав як одну із 100-та цілей сьогодні в завданні. Завдання було написати 100 цілей які ти ставиш собі сьогодні і 100 які були у тебе 2 роки назад. — на перший погляд виявилось просто нереальне , але я впорався. Їду у маршрутці, пишу… люди оглядаються , заглядають, адже не часто бачиш людину яка щось пише в маршрутці. Тут до мене в голову сотня цілей прийшла , це мінімум, решту дописав вдома за чашечкою чаю.

Основне що у мене зараз найбільше турбує виявилась рішучість і її форми . Про неї я згадав більше 10 раз у різних формах : «бути рішучішим», «швидше думати», «не вагатися», «не тупити»

Що я змінив і мені вдалося набути це : впевненість у собі (не чудова , але значно краща ніж була , а точніше не було), зник внутрішній страх і настав спокій , я б навіть сказав тонус. У мене з’явились люди з якими у мене взаємна асимпатія —  це також добре, бо з усіма погоджуватися і усіх поважати це тупо і не по чоловічому.

Нарешті мене хтось заставить працювати кожний день! Дякую тобі , Макс!

Зараз допишу звіт піду прийму контрастний душ і в люлю:)

Вирішив… !

Нещодавно до мене на мило прийшов лист із запрошенням взяти участь у тренінгу «Самоідентифікація» — http://syrbu.ru/trening-samoidentifikaciya/ . Дізнавшись що є можливість пройти його безплатно я вирішив спробувати.

Щоб взяти участь у тренінгу безплатно , потрібно створити свій блог де вести щоденний звіт та писати про враження  від завдань.

1) Яка ціль тренінгу ?

Основна ціль тренінгу — самопізнання, а також, як я думаю, ще і внутрішні зміни , і розвиток характеру. Впевнений що мені саме це якраз і треба/бракує 🙂

Звичайно, щоб чогось досягти, щось зрозуміти, потрібно буде добре попрацювати (а може і попахати), але я готовий… ИИиИ кажись:)

2) Що я є, або яка ж початкова сировина? Який  «біфор», будматеріал ?

Якщо хтось не зрозумів підзаголовок , пояснюю : що я є до проходження тренінгу (який я надіюсь осилити). Я — хлопець тридцяти трьох років, навчаюсь у шостому класі, бо мене 15 разів залишали на ще один рік… (шось тут не так… вам не здається???) — жарт. А взагалі симпатичний часто отримую компліменти відносно зовнішності (скромно, знаю, але це так) з певною базою знань про світ та про відносини між людьми, з достатньо натренованою останнім часом впевненістю у собі.

3) Що я особисто хочу отримати та розвинути?

  • Комунікативні навички (спілкування), адже більшість твого успіху залежить від того що ти говориш та як.
  • Хочу навчитись швидше думати мозком (ну або, щоб у мене там не було б, у баняку по ім’ю «голова»)
  • Навчитися отримувати те , що потрібно мну вже і зараз.
  • Стати внутрішньо спокійнішим та сильнішим.

4) На що я готовий піти (що я готовий втратити та що зробити для виконання завдань)?

На будь-що що не виходить, а також виходить (так!!!!) за соціальні рамки «нормального».

Тренінг почнеться завтра — 22 лютого. З тремтінням в колінках очікую на перше завдання.