День … другий, а я вже не орієнтуюсь.

Болять лімфовузли, палець , пошкоджений вчора , розпух…

Основне завдання : прислухатись до свого внутрішнього діалогу, розпізнати розмову чотирьох субособистостей… виявилось складним через те, що мені майже не вдавалось побути на самоті з самим собою (а саме так і потрібно виконувати завдання). Затративши значно більше часу ніж потрібно я чітко розпізнав та почув 3-ох . . .ИииИ . . .  людей :

1)      Ігор – високо підняте підборіддя, білі кеди, кенгурушка. Вигляд як у тупого багатенького гопніка J. Самовпевнений , впертий , використовує маюки для зв’язки слів , перший….

2)      Ім’я (моє) – завжди елегантний , та акуратний. Працьовитий , розумний , внутрішньо спокійний та сильний , має власну думку , але не нехтує чужою , теж перший.

3)      Роман – вигляд ну … «аля модний гопнік» — дуже поганий , тому що як в усіх , а може і гірший. Слабкий внутрішньо (і тільки) , боязливий , «нийло» , не надто розумний , не лідер і ним не стане.

4)      .. ховається десь у глибині, можливо це та частина мене , якої мені якраз і бракує… , але навряд .

Діалог цікавий . Основне – протистояння мене 1ого та 2ого, майже на рівних.

Завдання 2. Після 6-ої не їсти борошняних виробів. Не вживати нічого після 9-ої.

Нічого нового для мене. Зі зайвою вагою у мене проблем немає, навіть скажу білше – я , можливо , навіть надто худий.

Щодо контрастного душу – це просто супер. Досі у мене була проблема з підйомом… тепер немає!!!!! Рідко я це практикував, а зараз ХОЛОДНО! Але я продовжуватиму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*