День третій.

 1. Завдання . Перше завдання полягає у тому, щоб визначити за що , за які частини твоєї особистості , твого характеру, відповідає кожна із 4-ох субособистостей. Що кожна із них хоче , за які із цілей відповідає (найбільше бажає).

Пишу ось це і відчуваю себе шизофреником четвертої стадії тяжкості 🙂 .

1)      Ігор – бажає розваг , не бажає працювати. Дає мені основні чоловічі якості. Хлоп-скінхед, якому на все наплювати. Не часто буває першим, але у моєму списку він саме тут… напевне я сам захотів його тут написати.

2)      Андрій – бажає «стабільності та реформ» ХД. Хоче працювати та бути успішним. Дає мені терпеливість, концентрацію та зосередженість у виконанні будь-якої роботи.

3)      Роман – бажає , найперше , спокою , відпочинку. Часто буває першим та заважає мені. За своєю суттю – консерватор.

4)      Хто ж ти такий , загадковий чоловіче, а? Мені здається , що надто він подавлений у мені. Його мну важко було почути та зрозуміти. Він зробить із мене повноцінну та самодостатню людину, лише потрібно щоб він взяв керування штурвалом …

 1. Завдання . Друге завдання взагалі магічне :). Потрібно зупинити витрачати (зливати) внутрішню енергію на непотрібні речі.
 • Не курити.
 • Не пити.
 • Не говорити багато лишнього про те чого ти хочеш, про свої баження та мрії.
 • Не … ну це саме … ви зрозуміли.

На щастя, з цими проблемами я справився сам і вже давно. Але і я , звичайно , не безгрішний у мене є свої «таракани» (шкідливі звички), яких я хочу позбутися. Цим я і займусь.

День третій.: 5 комментариев

 1. круто, в тобі стільки чуваків теліпається…

  треба й собі таке здибати.

  молодчага, гарно пишеш.

 2. Ой, СПАСИБІ ГІГАНТСЬКЕ ! 4 чуваки або чувіхи «туліпається» у кожному з нас за теорією субособистостей Зігмунда Фрейда, якшо я не помиляюсь. А якшо хош здибати , в першій замітці є лінк 🙂

 3. оте саме, що ми мали зрозуміти — то не мати сексу?? О_О я все життя прожила з думкою, шо то корисно))) проясніть ситуацію 🙂

 4. Ту cutrana

  Ні , дитино моя мила! Що ви! Його можна мати ! Тільки не той «сєкас» який називають «сєкас із людиною, яку ти дійсно любиш»…:) (із собою). А ваше переконання з цього приводу цілком правильне 🙂

Обсуждение закрыто.