Стартую! або звіт номер РАЗ.

Не знаю чому , але день був вдалим.. Напевне через те що я з самого ранку отримавши завдання налаштував себе на успіх. Сьогодні мене цілий день хвалили , я познайомився з новими людьми , дещо підзаробив. Протягом цілого дня ловив погляди , та , явно , не був обділений увагою. Жаль ,правда, що я не набрався рішучості…про це я написав як одну із 100-та цілей сьогодні в завданні. Завдання було написати 100 цілей які ти ставиш собі сьогодні і 100 які були у тебе 2 роки назад. — на перший погляд виявилось просто нереальне , але я впорався. Їду у маршрутці, пишу… люди оглядаються , заглядають, адже не часто бачиш людину яка щось пише в маршрутці. Тут до мене в голову сотня цілей прийшла , це мінімум, решту дописав вдома за чашечкою чаю.

Основне що у мене зараз найбільше турбує виявилась рішучість і її форми . Про неї я згадав більше 10 раз у різних формах : «бути рішучішим», «швидше думати», «не вагатися», «не тупити»

Що я змінив і мені вдалося набути це : впевненість у собі (не чудова , але значно краща ніж була , а точніше не було), зник внутрішній страх і настав спокій , я б навіть сказав тонус. У мене з’явились люди з якими у мене взаємна асимпатія —  це також добре, бо з усіма погоджуватися і усіх поважати це тупо і не по чоловічому.

Нарешті мене хтось заставить працювати кожний день! Дякую тобі , Макс!

Зараз допишу звіт піду прийму контрастний душ і в люлю:)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*