День тридцять перший

<end>

…Або якого оцього це все?

Чого ж я досяг і не зовсім. Цілі :

1)      Покинути шкідливі звички. Покинув! Аж самому не віриться!

2)      Друга – електробритва. Спочатку я думав що це буде найлегше. Не вгадав. Купити прокляту бритву. (ну вона дуже навіть хороша , і ціна теж прикольна…) А проклята , тому що в себе в місті я її довго не міг знайти і не знайшов.. Ціна в Росії зовсім не здивувала , тому замовляти не захотів. Гроші зібрав , як на диво , швидко. Дійсно диво. Тому довелося чекати , коли ж вона з’явиться в Інтернет магазинах… Завтра доставлять. Невеличка реклама : 5ок.ком.уа – хороший магазин , дійсно низькі ціни , безкоштовна доставка. Головне дзвонити якнайчастіше і нагадувати про себе 🙂 По суті комплітед.

3)      Найбільше тішить третя. Зізнаюся чесно виконав ще не 100% , але головне шо діло пішло! Для чого так довго тягнув не знаю сам. Якби знав що все так просто … Якби … то би в ліс не ходили… Головне що страх уже злив в туалет.

Я , начебто , і радий за себе і не дуже… Мало. Не треба було жаліти себе. Пройду-но я цей треніг колись ще разочок 🙂 Так і треба.

«Якщо ви дотримувались усіх правил , ви накопичили у собі массу енергії , яку зможете витратити на все що завгодно. Захочете проп’єте , захочете скурите , а захочете здрочите… але краще трансформуйте її в те що вам дійсно хочеться , в те щоб…(своє)» — дав настанову Макс.

А що ж там з правилами?

1)      Курити. Не курив.

2)      Пити. Не пив. Тридцять днів не пив! Жодного алкоголю! Навіть кефір! Коли в чомусь комусь допомагав чув : «Дякую! Ну якшо ти не п’єш , то я тобі банку «Садочка» куплю». Ні , ну спочатку звичайно були : «Як не п’єш?! Ти ж тільки із алкоголіками і водишся !? 🙂 »

3)      Контрастний душ. Ага було таке!

4)      Не дро.иф… Як , як… Отак!

5)      Тренажерний зал не пропускав.

6)      Їсти старався до 6ої. Але… виходило до 7ої 🙂

7)      Балакати … кажитсь не балакаф.

8)      А також не пукав і не дихав.

Шо ж мені дав треніг?

1)      Самодисципліна була майже на нулю. А тепер треба встати раніше – встав.  Треба не пропускати тренування – не пропускав. І тд і тп.

2)      Внутрішній розвиток. Самопізнання. Краще зрозумів що мені дійсно треба і як цього досягати. Це поки що тільки післясмак. Скоро здобуті знання консолідуються.

3)      Думаю що за ці 30 днів змінився… ні, — знаю.

4)      Значно підсилив вміння керувати своїми почуттями , іншими людьми. Навчився калібрувати самого себе , свій настрій. Практично на ходу мінятися , як цього вимагали завдання , як мені було треба.

5)      Дізнався про кілька психотехнік і як ними користуватися.

6)      Зрозумів , усвідомив , навчився працювати зі своїми обмежуючими переконаннями. Переступати , при необхідності , їх.

7)      Новий досвід , нові внутрішні ресурси , нові навички.

Завдання. Залишити відгук на сайті.

З. І. Блог закінчено. Досі із мережею майже нічим особистим не ділився. Виявляється шо це не так і страшно 🙂 . Може створю щось нове.

З. З. І. seekerman.. ну оце мен аж ніяк не… без нього було б краще. Я , звичайно , поважаю дядька Булгакова , але як на мене то того не варто.

З. З. З. І. …</end>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*