Двадцять дев’ятий день!

 1. Завдання. Прожити весь день із Любов’ю! Із Любов’ю до усіх оточуючих , знайомих і незнайомих.

Завдання просто чудове , декому навіть було б дуже корисне. Але я вважаю що це не може бути одноденним завданням , а як мінімум одним із пріоритетів всього життя. Я думаю більшість людей це розуміє (або зрозуміє рано чи пізно). Ми усі рівні і не повинні вважати себе за щось більше чи менше , навіть за того безхатька , що риється в нашому вранішньо викинутому смітті. Адже для нашої проблемної Землі ми ніщо інше , як просто жива точка , яка може вирішити і змінити щось на ній не більше ніж польовий метелик-лимонник. Згадайте : «Не наступайте на метеликів!»

Завдання схоже не «рожевеньке сердечко» , але не таке банальне. І примушує попрацювати більше , поміняти у собі більш глибинні установки ніж просто ввімкнути усмішку на обличчі.

З. І. Грубо кажучи шкідливі звички я покинув. А це вже щось. І навіть зовсім не щось. Одна із них в мене ще з дитинства. Це одна із трьох цілей. Ну , але ще день… казати що точно покинув не можу… вдруг зірвуся… Отже ще дві.. Завтра буде гаряченький деньок!

Двадцять дев’ятий день!: 4 комментария

 1. Ні ! Ну це просто банально! Не кажи більш такого! Треба :»шо то таке , хто то фсьо писаф ? дайте мАні його сюда! дада і мані тоже! побазаримо…» чи «Привіт! Блог сподобався. Як тее звати? :)»

  «Можна з тобою познайомитися?» — цією фразою навіть Бред піт собі шестьорочку в Чучколяндії не підцепить… бо автоматною чергою буде » пішов …!» … ну відмова буде.
  Дівчатам це , звичайно , пробачається , але не в повній мірі 🙂 Ну на перший раз пробачається…

  А познайомитися можна 🙂

 2. Я-я…Я ще не встигла почервоніти, а ти мене вже так вичитав 🙂

  Ну, я старалася бути дуже стриманою та адекватною, щоб ти не подумав, що я справді від першого дня спостерігала за твоєю блог-«творчістю».

  Плюс, я справді ніколи сама не просила познайомитися 🙂 Аж дивно …

  Ииииии …

  І шо далі казати …

  Я Юля 🙂

 3. Дуже приємно. 🙂

  Вичитувати не хотів. То була … порада на майбутнє. 🙂

  «щоб ти не подумав, що я справді від першого дня спостерігала за твоєю блог-«творчістю»» — хД

  Все спочатку робимо вперше.

  seeker_ua@bigmir.net — тут зконектимося. Щоб не було як в англійських анекдотах 🙂

  ИииИи — форева!

Обсуждение закрыто.