Day 23rd

  1. Завдання. Сьогодні завдання кардинально протилежне – потрібно дивитися на оточуючих через отакеньке рожевеньке сердечко , усіх любити і поважати.

Сьогодні дозволив усім кому не лінь вилізти мені на голову і … ледь не зірвався! Жартую. Відверто кажучи було не просто. Але у цьому стані «всіх люблю» є дійсно щось надзвичайне , цікаве , не нове для мене (згадучи минуле) . Настільки цікаве , що , думаю , я ще продовжу це дослідження. Мене давно вже не брали такі відчуття.

Перебуваючи у цьому стані , у мене в пам’яті почали відновлюватися давні образи … образи мене самого. Хоча чомусь мені важко в це повірити.

Відносно зовсім недавно , повністю покинувши стан «я меняюсь , я меняюсь , лучше сразу вам признаюсь»( підлітковий період ), я думав що маю цілком сформовані , і уже на довго , погляди на життя , думав шо знайшов оцю саму істину ( знаю — смішно). Але потім , звичайно , зрозумів що я ще зовсім молодий щоб робити такі висновки. І Ви , swallow , звичайно , абсолютно праві , згодом я ще не раз змінюся і посміюся сам із себе. … а в кінці кінців все-одно стану старим збоченцем-розпусником…

З. І.

И тогда наверняка вдруг запляшут облака,
И кузнечик запиликает на скрипке,
С голубого ручейка начинается река,
Ну а дружба начинается с улыбки!

 

З. З. І. Останні миттєвості … зими! Насолоджуймось!

Вона уже на порозі… Скоро Вона прийде і візьме штурвал керування у свої руки… все змінить так як захоче. Вона – це весна!

Day 23rd: 2 комментария

  1. Зима… уже зовсім знахабніла… 😉 Як казалаа моя кума: Люди, допоможіть весні перемогти зиму! Жеріть сніг!

    IMХO — Старим збочинцем можна стати і у молодому віці. 🙂

  2. 🙂 Тікі не жеріть той шо жовтий… лишіть мені !
    Чомусь зима мені здалася зовсім короткою , як би це тупо не звучало , але це так. Більшу половину зими я чекав коли вже нарешті буде дійсно холодно і впаде пустинний шар снігу. Тиждень справжньою зимою насолодився , і почав чекати коли ж зійдуть чи замерзнуть усі ці кляті калюжі.
    Про старого збоченця…. Ой..може й то є так! 🙂

Обсуждение закрыто.